Неділя, 27.05.2018, 04:26
Володимир-Волинський НВК ЗОШ І-ІІІ ст. №3-ліцей
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [18]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мої статті

Майстри педагогічної праці НВК «ЗОШ І- ІІІ ступеня №3-ліцей»

Завгородня Галина Григорівна – вчитель початкових класів, вчитель-методист, мала високе звання  «Заслужений учитель України». Стаж роботи учителя -  48 років. Це досвідчений, ерудований спеціаліст, людина неспокою, завжди була у творчому пошуку. Багато років працювала заступником директора із навчально-виховної роботи та ділилась досвідом  з молодими колегами і студентами Володимир - Волинського педагогічного коледжу ім. А.Кримського. Нажаль, Галини Григорівни вже немає з нами, але її справа, який вона віддала велику частину свого життя і душі продовжує  жити в її учнях.    

Грибовська Зінаїда Андріївна – вчитель-методист, стаж роботи вчителя -49 років. Зінаїда Андріївна сумлінний та відповідальний педагог.  У своїй  діяльності використовувала  різні методи навчання від репродуктивного до творчого мислення із послідовним ускладненням засобів діяльності. Основним видом навчання на уроці була пошукова бесіда. Учні Грибовської З.А. - призери міських і обласних олімпіад із математики. Зараз знаходиться на залуженому відпочинку.

Дудка Панас Петрович - учитель фізичної культури та виховання, стаж роботи якого більше 50 років. Учні Панаса Петровича неодноразово брали участь та перемагали   у спортивних змаганнях, відстоювали честь школи та міста. За сумлінну працю Панас Петрович нагороджений грамотою Міністерства освіти України, присвоєно звання «Старший вчитель». Зараз знаходиться на залуженому відпочинку.

Кащенко Галина Миколаївна працювала у школі з 1986 року вчителем фізичної культури. У своїй роботі приділяла увагу розвитку витривалості, сили, мужності учнів. Галина Миколаївна зараз знаходиться на залуженому відпочинку.Учні Кащенко Г.М. завжди гідно захищали честь школи на спортивних змаганнях різних рівнів. Серед її випускників є учні, які успішно закінчили факультети фізвиховання і  продовжують справу свого вчителя. Зараз Галина Миколаївна знаходиться на залуженому відпочинку.

Апалькова Людмила Володимирівна- вчитель англійської мови, творча особистість. Стаж роботи-33 роки. Постійно знаходилась у пошуку новітніх педагогічних технологій, вчитель «Вищої категорії». Зараз Людмила Володимирівна  знаходиться на залуженому відпочинку.

 

Тисленко Ольга Костянтинівна- вчитель англійської мови, досвідчений педагог, було присвоєно звання «Старший вчитель». Була наполегливим, творчим вчителем, який постійно прагнув передавати знання учням. Зараз Ольга Костянтинівна знаходиться на залуженому відпочинку.

Жолнерчук Ольга Леонтіївна працювала у середній школі №3 з 1982  до 1997 року вчителем математики. П’ять років була заступником директора з навчально-виховної роботи. Ольга Леонтіївна високопрофесійний педагог і мудрий наставник. За свою працю була нагороджена грамотами районного, міського, обласного відділів освіти, Міністерства освіти України, знаком «Відмінник освіти України». Зараз Жолнерчук О.Л.знаходиться на залуженому відпочинку.

Леоненкова Тетяна Федорівна -  учитель-методист, працювала в СШ №3 з 1972 р. до 2004 р. учителем математики.  Це учитель із великим досвідом роботи, досконалим знанням свого предмету, вимоглива до себе та учнів.  Нагороджена грамотами міського та обласного відділів освіти та грамотою Міністерства освіти. Леонєнкова Т.Ф.знаходиться на залуженому відпочинку.

Мокрицька Марія Василівна працювала у середній школі №3 з 1972  до 2003 року, вчитель початкових класів.  Головним у роботі вважала любов до дітей, справедливість, взаєморозуміння між вчителем, учнями і батьками. У кожній дитині вбачала особистість. Нагороджена знаком «Відмінник освіти України». Мокрицька М. В.знаходиться на залуженому відпочинку.

Попова Маргарита Михайлівна- «Ветеран Великої Вітчизняної війни» працювала у  середній школі №3 вчителем початкових класів із 1952 до 1988 року. Це вчитель із неспокійним серцем, активною життєвою позицією. Маргарита Михайлівна виховала не одне покоління дітей, сіючи зерна любові у маленькі серця.  Маргарита Михайлівна має урядові  нагороди, грамоти та відзнаки за роботу на педагогічній ниві. Нажаль, маргарити Михайлівни вже немає з нами.  

Тимчишина Лідія Хомівна працювала  у середній школі №3 вчителем української мови та літератури із 1962 до 1998 р. Багато зусиль докладала для того, щоб за часів СРСР навчити учнів рідної мови, виховувала повагу і любов до усього українського засобами художнього слова, знайомила учнів із традиціями українського народу. За свою роботу має багато подяк. Тимчишина Л. Х.знаходиться на залуженому відпочинку.

 

Толкаченкова Любов Олексіївна- «Ветеран Великої Вітчизняної війни», працювала вчителем географії і астрономії з 1954 до 1984 року. За час роботи випустила п’ять класних колективів. Багато років керувала шкільним туристичним гуртком, який займав призові місця у змаганнях різних рівнів, організовувала туристичні походи історичними місцями Волині, України, Білорусії. Нагороджена  грамотами  за виховання підростаючого покоління. Зараз Любов Олесіївна знаходиться на залуженому відпочинку , є активним учасником громадського життя  міста та рідної школи.

Том′як Олександра Броніславівна - учитель англійсько мови, вчитель-методист, нагороджена знаком «Відмінник освіти України». Стаж роботи - 52 роки. Працювала у школі з 1958 року. Визначальними рисами цього педагога є досконале знання предмету, методична грамотність, творчий підхід до своєї справи, висока ерудиція. Її учні неодноразово були призерами міських і обласних предметних олімпіад. Том”як Л.Б. багато років була керівником міського методичного об’єднання учителів іноземної мови.  Олександра Броніславівна постійно займалася громадськими і суспільно-корисними справами, ініціативна та творча людина. Працювала в школі  заступником директора з навчально-виховної роботи. Томяк О.Б.знаходиться на залуженому відпочинку

Чернишова Тамара Михайлівна працювала у середній школі №3 із 1974 до 1994 ріку, була вихователем групи подовженого дня,  вчителем початкових класів. Тамара Михайлівна навчала дітей поважати старших, любити Батьківщину, виховувала працелюбність, залучала своїх вихованців до постійної  позакласної роботи. На сьогоднішній день очолює Раду ветеранів педагогічної праці НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№3-ліцей». За активну громадську роботу має багато подяк та грамот від міської організації Ради ветеранів. Чернишова Т. М. знаходиться на залуженому відпочинку.

Юрчук Валентина Кузьмівна - учитель англійської мови, вчитель-методист. Нагороджена значком «Відмінник освіти України». Стаж роботи  більше 40 років. Методична грамотність, творчий підхід до навчання, організованість, зацікавленість у результатах і якості своєї праці є визначальними рисами педагога. Багато років була керівником методичного об’єднання вчителів англійської мови. Юрчук В. К. знаходиться на залуженому відпочинку.

Трофименко Галина Гнатівна працювала у школі з 1989 року  вчителем фізики. Велику увагу приділяє роботі з обдарованими дітьми: її учні неодноразово були призерами міських і учасниками обласних предметних олімпіад, призерами обласних і Всеукраїнських конкурсів із фізики та астрономії. Протягом тривалого часу була головою профспілкової організації школи. Стаж роботи вчителя - 40 років. Трофименко Г.Г. знаходиться на залуженому відпочинку.

Нагорняк Володимир Миколайович (1937-2014)-  працював у середній школі №3 учителем фізкультури із 1974 до 1994 року. Учні Володимира Миколайовича неодноразово були призерами  обласних спортивних змагань, а також  у складі збірної області, брали участь у змаганнях на першість України з баскетболу. За сумлінну роботу Нагорняк В.М. був нагороджений грамотами обласного управління освіти та грамотами Міністерства  освіти України.

Кондратюк Ніна Григорівна  працювала в СШ №3  із 1955 року  учителем російської мови та літератури. За час роботи зарекомендувала себе знаючим, відповідальним, добросовісним та творчим  педагогом. Знала, любила свій предмет і цю любов передавала своїм учням. Нажаль, Ніни Григорівни вже немає з нами.

Голодова Євгенія Олександрівна (1925-2005)- «Ветеран Великої Вітчизняної війни», працювала вчителем початкових класів у середній школі №3  1963 до  1993 роки. Євгенія Олександрівна завжди була доброю, щирою, порядною, мудрою людиною, висококваліфікованим і сумлінним педагогом.  Усе своє життя вона віддала вихованню підростаючого покоління: її педагогічний стаж становить 53 роки.  Була нагороджена знаком «Відмінник народної освіти», багатьма грамотами міського, обласного управлінь освіти та Міністерства освіти України. До  2004 року очолювала Раду ветеранів педагогічної праці третьої школи.

Євчук Віра Федорівна багато років життя віддала роботі у СШ №3. Працюючи у ті нелегкі часи, коли вивчення української мови було не обов’язковим, вона на уроках і в позакласній роботі докладала багато зусиль, щоб виховувати повагу до українського народу та його культури. Любила дітей і свою професію. Нажаль, Віри Федорівни вже немає з нами.

Котеньова Олександра Андріївна працювала у школі з 1980 року вчителем початкових класів. Основну увагу в роботі приділяла розширенню світогляду дітей, розвитку свідомої дисципліни та культури поведінки. Олександра Андріївна брала активну участь у роботі методичного об’єднання вчителів початкових класів, була керівником творчої групи  «Новий етап розвитку 4-річної початкової школи». Нагороджена грамотами міського, обласного управлінь освіти, грамотою Міністерства освіти України, знаком «Відмінник освіти України».

Романюк Світлана Василівна - учитель-методист, із 1982 р. працювала учителем фізики СШ №3. Любила свою професію, учнів, намагалася прищепити їм любов до фізики, розуміння її значимості. Приділяла багато уваги розвитку мислення та здібностей школярів, уроки проводила творчо, цікаво. Її учні були переможцями обласних олімпіад. Романюк С.В. та Котєньова О.А. відійшли у вічність, але їхня праця  виплекала паростки майбутнього – учнів нашої школи.

Катрук Валентина Миколаївна - учитель початкових класів, вчитель-методист. Стаж роботи- 45років. Це досвідчений педагог, який майстерно володіє методикою викладання в початкових класах, постійно працює над розвитком пізнавальних інтересів учнів. Досвід роботи учителя вивчений кабінетом педагогіки і психології педколеджу ім.А.Ю.Кримського. Упродовж багатьох років очолювала шкільне методичне об’єднання вчителів початкових класів. Зараз Валентина Миколаївна знаходиться на заслуженому відпочинку.

Лащук Валентина Яківна - учитель початкової школи. Знаючий, досвідчений педагог. Любов до учнів- основне кредо педагогічної діяльності Валентини Яківни. У діяльності на уроках педагог використовувала ігрові та розвиваючи прийоми, методично грамотний вчитель. Зараз Валентина Яківна знаходиться на заслуженому відпочинку.

 Сумар Галина Олексіївна - учитель історії, вчитель-методист. Стаж роботи вчителя-  42 роки. Галина Олексіївна – людина високих моральних якостей, професіонал своєї справи. Її уроки наукові, змістовні та чіткі за структурою. Використовує різні форми та методи роботи, наочність, дидактичний матеріал, творчі та тестові завдання, що активізують творче мислення учнів. На громадських засадах займається пошуковою роботою, зібрала та оформила матеріали з історії школи. Галина Олексіївна є одним з тих педагогів, яка  організувала і створила  музей історії школи у нашому навчальному закладі. Зараз Галина Олесіївна знаходиться  на заслуженому відпочинку.

Хомяк Валентина Никіфорівна- вчитель початкових класів. Стаж роботи учителя- 33 роки. Нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України». Досвідчений педагог, який володіє методикою викладання у молодших класах. Вчить учнів критично мислити, аналізувати, висловлювати власні думки. Вміло впроваджує у практику інтерактивні та мультимедійні технології.

Матвейчук Надія Володимирівна- учитель історії. Досвідчений, вимогливий учитель, для якої професія стала покликанням. Методично грамотний учитель, яка викладала предмет на високому науковому рівні. Надія Володимирівна мала учнів, які займали  високі призові місця на обласних, Всеукраїнських олімпіадах та історичних конкурсах. Надія Володимирівна є одним з тих педагогів, яка  організувала і створила  музей історії школи у нашому навчальному за. Зараз Надія Володимирівна знаходиться  на заслуженому відпочинку.

 

Категорія: Мої статті | Додав: Sasha (10.11.2015)
Переглядів: 267 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz
  • Copyright MyCorp © 2018Використовуються технології uCoz