П`ятниця, 16.11.2018, 15:51

Тиждень суспільно-краєзнавчих дисциплін

З 16-19 жовтня 2018 року у третій школі був проведений Тиждень суспільно-краєзнавчих дисциплін. Він відкрився виставкою стінгазет на тему: «Пам’ятні дні», «Подорожуємо світом», «Знай свої права», «Цікава історія, географія, право».

Вчителі географії Іванова Н.С., Книш М.О. для учнів 7-11класів     провели «Смаковицю світу», на якій можна було поласувати найрізноманітнішими стравами.

Усний журнал для учнів 10-их класів, присвячений 100-річчю Української революції, відбувся під керівництвом вчителя історії Руденко Н.В. Старшокласники відтворили етапи державотворення УЦР, з’ясували здобутки та прорахунки керівників революції 1917-1921рр.

Учитель історії Матвійчук Н.В. та  класний керівник Гендис О.І. (7в клас)     провели урок Мужності «Моя Батьківщина – Україна». Учні переглянули ролик про окупацію Криму, війну на Сході. Хвилиною мовчання вшанували память полеглих. Діти, батьки яких були або зараз перебувають в АТО, зі сльозами на очах ділилися життєвими історіями про непрості дні, проведені їхніми батьками на сході країни.

Вчитель історії  Матвейчук А.С. провів відкритий урок для випускників 11-их класів. Це був Урок-презентація учнівських проектів на тему: «Боротьба за створення Української Держави в роки Другої світової війни». Учні зуміли переконати присутніх, що вони глибоко знають краєзнавчий матеріал, вміють аналізувати факти, проводити паралелі між минулим і сьогоденням, мають чітку громадянську позицію.

Учні 6 класів взяли участь в інтелектуальній грі «Знавці історії» - вчитель Руденко Н.В. Шестикласники позмагалися своєю ерудицією. Переможці отримали визнання і бурхливі оплески присутніх.

Кращі з кращих учнів 8-11 класів взяли участь в I етапі Всеукраїнської олімпіади з історії та правознавства.

Вчитель Панасюк Є.М. для учнів 10-их класів провела урок «Права людини в контексті українського законодавства». На цей урок був запрошений інтегратор Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Слащук С.М. , який ознайомив учнів з механізмом захисту прав людини. Особливу увагу він звернув на правові орієнтири  кожної дитини.

Для популяризації та заохочення у вивченні  предмету географії   всі охочі відвідали шоу «Географічне дефіле», яке провела вчитель Книш М.О. Це був справжній показ мод в 4-ох номінаціях: «Мода і природа», «Джинсова мода», «Мода і національний одяг», «Мода та екологія». На свято завітала відома телеведуча  Катя Осадча, роль якої блискуче зіграла учениця 8-В класу Айомбекова Ельміра. Вона вдало брала інтерв’ю в учасників шоу.

Тиждень суспільно-краєзнавчих дисциплін у нашій школі   пройшов насичено та цікаво.

Керівник МО Руденко Н.В.

Переглядів: 33 | Додав: Martic | Рейтинг: 0.0/0