Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 22.06.2017, 21:30

Точні науки

КАФЕДРА ТОЧНИХ НАУК

Якість навчально-виховного процесу школи, його результати певною мірою залежать від учителя, його теоретичної підготовки, педагогічної та методичної майстерності. Учителів кафедри точних наук можна назвати майстрами своєї справи, адже вони досвідчені, талановиті, креативні.        Математика - цариця всіх наук. Її улюблениця - істина, її вбрання - простота і ясність. Палац цієї володарки оточено тернистими нетрями, і, щоб досягти його, кожному доводиться пробиратися крізь хащі. Краса його відкривається лише тому, хто що любить істину і загартований у боротьбі з труднощами. 13 вчителів точних наук  працюють під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи , вчителя математики Васильчук Наталії Василівни.

Знайомтесь - сім учителів математики : Васильчук Н.В., Курант Г.М., Коц Л.Ф., Войтович Т.М., Повхан Т.Ю., Сачкова Н.В., Швидун Т.В. їх учні є переможцями різноманітних олімпіад, конкурсів, турнірів.

Троє вчителів фізики:  Радюк О.А., Цюприк Н.П., Курило В.В.

Чи таблицю у ХL-ях, чи Windows просто  замінити з цими питаннями всі звертаються до учителів інформатики: а саме, Ткачука О.І., Мартинюк І.М., Луцюка І.С.

Учителі проводять уроки у різноманітних формах, вчать дітей мислити, добувати знання. Всі члени кафедри володіють знаннями  комп’ютерними технологіями, і як наслідок цього – частина уроків проводиться у мультимедійному кабінеті із застосуванням комп’ютерних програм та  програмного забезпечення з предмета.  Та не забуваємо ми і про позакласну роботу. Цікаво та творчо проходять щороку тижні точних наук: ранки, брейн-ринги, ігри, конкурси, ярмарки розраховані на різні вікові категорії учнів.

Усі вчителі кафедри точних наук користуються рецептом учительського щастя:

Візьміть чашу терпіння,

Налийте туди повне серце любові,

Вкиньте дві пригорщі щедрості,

Хлюпніть туди ж гумору,

Посипте добром,

Додайте якомога більше віри,

І все це добре перемішайте.

Потім намажте на шматок відпущеного вам життя

І пропонуйте всім, кого зустрінете на своєму шляху.

Наталія Валеріївна Сачкова