Середа, 17.10.2018, 22:36

У НВК №3 розпочав роботу експериментальний майданчик з теми «Моделювання інноваційного педагогічного процесу як умова розвитку інтелектуально-творчого потенціалу особистості».

21.12.17 року відбулося друге засідання, а саме: під керівництвом Ткачук Надії Михайлівни, завідувача науково-дослідної лабораторії освітніх інновацій та координації діяльності РМК (ММК) ВІППО, кандидата педагогічних наук, було проведено семінар з питання «Розробка теоретико-концептуальних засад дослідно-експериментальної роботи щодо моделювання інноваційного педагогічного процесу як умови розвитку інтелектуально-творчого потенціалу особистості». Учасники семінару працювали над складанням глосарію, працювали в групах та визначали завдання на наступне січневе засідання. Семінар відбувся в інтерактивній формі.

Обласний конкурс-захист

науково-дослідницьких робіт

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України проводиться з метою виявлення, підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до наукових досліджень та створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві.

Конкурс-захист проводиться у три етапи:

І етап проводиться безпосередньо у районних, міських наукових товариствах учнів та у Республіканському (Автономної Республіки Крим), обласних, Київському та Севастопольському міських територіальних відділеннях Малої академії наук України до 1 лютого;

II етап проводиться Республіканським (Автономної Республіки Крим), обласними, Київським та Севастопольським міськими територіальними відділеннями Малої академії наук України до 5 березня;

III етап проводиться у м. Києві у квітні-травні Міністерством освіти і науки України, Малою академією наук учнівської молоді (м. Київ), Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді, Українським державним центром позашкільної освіти, Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді.

У конкурсі-захисті беруть участь учні 9-11 класів загальноосвітніх, вихованці, слухачі професійно-технічних, позашкільних навчальних закладів (відповідно віку), які є членами територіальних відділень Малої академії наук України.

До участі в І етапі допускаються члени територіальних відділень Малої академії наук України та наукових товариств учнів.

До участі у ІІ етапі допускаються переможці (як виняток - призери) попереднього етапу.

У III етапі конкурсу-захисту до участі у кожному науковому відділенні допускається по одній команді від Республіканського (Автономної Республіки Крим), обласних, Київського та Севастопольського міських територіальних відділень Малої академії наук України, які сформовані з переможців (як виняток - призерів) ІІ етапу.

Програма роботи кожної секції передбачає:

• конкурс науково-дослідницьких робіт;
  • виконання контрольних завдань з базових дисциплін;
  • захист науково-дослідницьких робіт.

Наукове товариство «ДОСЛІДНИК»

НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ліцей»

міста Володимира-Волинського

І  етап – 22 грудня 2016 року

ІІ етап – 16-17.01 2017 року

ІІІ етап – січень, лютий 2017 року

ПАСПОРТ НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА «ДОСЛІДНИК» НА 2014-2015 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

1. 1. Володимир-Волинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ліцей» Волинської області, НТУ «Дослідник»

1. 2. Форма участі в науковій діяльності: наукове товариство МАН.
  1. 3. Рік заснування: 2005 рік
  1. 4. Голова наукового товариства – Шахраюк Леся Володимирівна.

Більше матеріалу тут

«  Жовтень 2018  »