Понеділок, 20.11.2017, 12:34

Випускники – вчителі та працівники школи
Дидич Вікторія Вікторівна – заступник директора НВК№3 з навчально-виховної роботи , вчитель музики, творча особистість,яка весь час шукає та реалізує шляхи ,щодо вдосконалення навчально-виховного процесу у школі.
Здомищук Олена Анатоліївна - вчитель початкових класів НВК№3. Любов та співчуття до дітей один з ії головних педагогічних принципів.
Вчителі початкових класів нашої школи Чорнак Лариса Дмитрівна та Мудрик Оксана Василівна. Лариса Дмитрівна не тільки навчає дітей,а й розвиває в учнях творчі здібності. Оксана Василівна молодий педагог,яка багато уваги приділяє згуртуванню класного колективу.

Бочанова Зоя Миколаївна та Чичилінська Тетяна Миколаївна –вчителі англійської мови нашої школи, фахівці своєї справи. Вони прищеплюють дітям любов до іноземних мов, тому учні школи-ліцею №3 часто обирають своїми спеціальностями професії ,пов’язані з іноземною філологією.

Досвідчені вчителі Тисленко Олена Костянтинівна, Апалькова Людмила Володимирівна теж обрали своєю педагогічною спеціальністю –англійську філологію , працюють не один десяток років в рідній школі.

Целіщева Олена Олександрівна – молодий вчитель,який знаходиться у постійному педагогічному пошуку. Викладає англійську мову в початкових класах нашої школи.
Савієвська Людмила Богданівна вчитель російської мову та зарубіжної літератури НВК№3. « Творчий підхід до справи»- ось ії професійне кредо.
Цвєткова Ольга Володимирівна працює секретарем в нашій школі. Доброзичливість та добросовісність – риси ,які характеризують Ольгу Володимирівну у роботі.
Соколова Жанна Альбертіївна - бібліотекар школи,прищеплює учням любов до книги та пошуку знань.

Світлана Олексіівна Кубюк працювала вчителем англійської мови в третій школі ,нині викладає у Держаному університеті( місто Замость- Польська Народна Республіка), завідує відділенням кафедри іноземних мов. Світлана підтримує тісні зв’язків з рідною школою ,є постійним помічником в організації візитів учнівсько-учительских делегацій Польської гімназії міста Замость в нашу школу в рамках міжнародного співробітництва.

Щербина Ірина Анатоліївна працює педагогом-організатором школи.Вважає головним принципом своєї педагогічної праці виховання учнів ,які стануть у майбутньому «справжніми людьми». Карпюк Валентина Вікторівна працювала вчителем молодших класів в третій школі. На даний момент працює викладачем педагогічного коледжу ім. Кримського. Любить свою роботу,з розумінням ставиться до учнів.

«  Листопад 2017  »