Середа, 22.11.2017, 06:55

Кафедра зарубіжної літератури

Розумна, чуйна, вимоглива, справедлива, доступна, співчутлива, досвідчена, добра, інтелігентна… Так, це саме про кожного із нас.  Узагальнений образ вчителя зарубіжної літератури та російської мови, а таких нас шестеро.

За типовою характеристикою є індивід, бо кожен неповторний, адже за плечима багаторічний стаж.

Уже 44 роки працює на кафедрі Літвінчук Зоя Сергіївна, виважена, мудра, оптиміст за натурою. Приємно чути від випускників (а це найголовніше мірило нашої праці) слова подяки вчителеві за знання, за уроки життя, за позакласні заходи, цікаві поїздки. Зоя Сергіївна – учитель вищої  категорії, за сумлінну працю нагороджена Похвальними листами та  почесним званням «Відмінник освіти».

Русінова Віра Григорівна – учитель, заступник директора, директор. Такий трудовий шлях учителя в нашій школі. Мудра, пунктуальна, людина пошуку. Здається, коли працюєш більше, як сорок, можна вже й не поспішати. Але це про Віру Григорівну. У числі  перших оволоділа мультимедійними технологіями, створила багато презентацій. Учні люблять, коли вчитель крокує  ногу з часом. Моя колега – добра порадниця. За сумлінну працю вчителя неодноразово нагороджували почесними грамотами. Віра Григорівна – учитель-методист.

Уже 15 років працює у нас на кафедрі Савієвська Людмила Богданівна, учитель вищої категорії, старший учитель. Нестандартна особистість, творча, романтична. Зуміла за допомогою синтезу різних видів мистецтв донести до своїх вихованців красу слова, художнього твору. Людмила Богданівна - талановитий режисер. Разом із вихованцями клубу «Сцена» вже 3 роки поспіль перемагає у конкурсі драмгуртків міста «Чисті роси». Усім відомі «Роксоляна», «Слово о полку Ігоревім», «Лісова мавка». Учителя поважають колеги, люблять діти, і це надихає її на нові звершення у нашій жертовній професії.

Завжди в оточенні учнів, батьків. Заклопотана і щаслива з того, що всі випускники навчаються  в престижних навчальних закладах України. Учитель пишається своїми учнями, а ті, у відповідь, дякують учителеві за  суворість і добро, принциповість і розуміння.  Чи це не щастя для Лариси Володимирівни Шиманської? Бо саме високий професіоналізм вирізняє вчителя у його професії. Лариса Володимирівна добре володіє новітніми технологіями і впроваджує їх у практичній діяльності. За сумлінну працю вчителю присвоєно звання «старший учитель».

Шахраюк Леся Володимирівна – людина пошуку, незбагненної енергії. Відповідальність за себе і за іншого – ось що вирізняє педагога.

Леся Володимирівна – заступник директора з наукової роботи, керівник клубу «Дослідник». Результат її роботи – переможці в захисті наукових робіт. Завжди  готова допомогти, підтримати. Досконало володіє комп’ютерними технологіями, йде в ногу з часом. Вболіває за престиж закладу. За сумлінну працю нагороджена почесними грамотами, присвоєно звання «Учитель-методист», «Відмінник народної освіти».

А що ж про себе? Знаю тільки одне, що вчитель для мене – це не професія, а покликання в основі якого любов до дітей. Коли любиш своїх вихованців, то й намагаєшся працювати так, щоб кожен день, кожен урок був маленьким відкриттям для мене і для них.  Кредо моє діяльності – це поетичні рядки Ліни Костенко:

Я долю обрала сама,

І що би зі мною не сталося,

У мене претензій нема

До долі – моєї обраниці.

Кафедра вчителів зарубіжної літератури – це дружний, творчий колектив, робота якого спрямована на формування особистості, громадянина, патріота України.

Своїм колегам з нагоди 75-річчя школи бажаю міцного здоров’я, творчих здобутків, визнання державою.

Рідній школі бажаєм процвітання, педагогам – хороших учнів, щасливих батьків оптимізму у всьому.

Керівник м/о вчителів зарубіжної літератури

Любов Іванівна Кривулець

«  Листопад 2017  »