Середа, 22.11.2017, 06:52

Кафедра фізичного виховання

Організатором і керівником фізичного виховання учнів є вчитель фізичної культури. Отже, перед ними стоїть велике, але благородне завдання – виховання в учнів високих морально-вольових якостей. Учителі фізкультури – досвідчені, умілі педагоги, мають значний досвід роботи. Успіх учителя  багато в чому визначається його ставленням до учнів. Найкращими вчителями фізкультури є люди, які люблять дітей, знають їхні інтереси і вміють будувати взаємини на основі поваги та довіри.

Очолює методичне об’єднання вчителів фізкультури Холявицький Сергій Володимирович. Мають звання «старший учитель» - Чухліч Борис Данилович та Шурін Ігор Миколайович, учитель вищої категорії Троцюк Михайло Петрович. Саме завдяки праці цих педагогів  учні школи займають перші місця  в спартакіадах, у спортивних змаганнях серед шкіл міста та області.

У школі діють секції  волейболу та баскетболу. Постійно вчителі рекомендують учнів для вступу  до дитячої юнацької спортивної школи.

Спортивно-масову і туристичну роботу спрямовують на успішний  розвиток фізичних можливостей необхідних для виконання навчальної програми.

Свою роботу вчителі будують на принципах пріоритетного та варіативного використання засобів фізичної культури.

«  Листопад 2017  »