Середа, 22.11.2017, 06:55

Кафедра естетично-розвиваючого циклу

На кафедрі естетично-розвиваючого циклу працюють:  Дидич В.В, Шулячук Л.О. - музичне мистецтво,  Гудим А.Б., Гендис О.І., Теребус А.С. та Марчак А.В. – технічна та обслуговуюча праця, Дубинчук Л.О. – образотворче мистецтво. та художня культура.

Головною метою вчителів кафедри є збагачення емоційно-естетичного досвіду учнів, формування культури почуттів, особистісно-позитивного ставлення до мистецьких цінностей, а також опанування технічними та художньо-практичними вміннями і навичками.

Усі вчителі кафедри постійно працюють над удосконаленням методики викладання, розвитком власного творчого потенціалу, упровадженням у практику нових педагогічних технологій, які сприяють впровадженню компетентного підходу до викладання.

У структуру роботи входить  проведення уроків, гуртків, підготовка учнів до олімпіад та різноманітних конкурсів, організація концертів та виставок. Сприяє реалізації творчого потенціалу учнів і їх соціалізації у суспільстві постійна участь у звітах художньої самодіяльності, творчих виставках, конкурсах та фестивалях: «Сурми звитяги», «Таланти багатодітної родини»,  «Співуча родина», «Волинь – рідний край», «Схожі на всіх і не схожі ні на кого», конкурс колядок та щедрівок «Ой радуйся земле», свято веснянок і гаївок  «Благослови, мати, весну закликати «Співаємо пісні Європи»,  «Новорічний подарунок», «Знай і люби свій край», «Посміхнімось щиро Вишні», «Юні писанкарі».

Андрій Гудим

«  Листопад 2017  »