П`ятниця, 22.09.2017, 14:36

Корисна інформація для батьків наших вихованців

ПРОФІЛАКТИКА ДОРОЖНЬО – ТРАНСПОРТНОГО ТРАВМАТИЗМУ.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам’ятайте, ці хвилини вимірюються ціною життя. Щоб неждана мить не стала початком великої біди, потрібно формувати в дітей чіткі знання і вміння як діяти в цій чи іншій ситуації:

• Подавайте позитивний приклад бездоганним дотриманням правил дорожнього руху.
  • Забороняйте дітям кататися на велосипедах, самокатах, скейтах  тощо на проїжджій частині дороги та мостах.
  • Привчіть дитину ходити лише по тротуарах з  правого боку дороги, а в тих місцях, де тротуару немає, йти з лівого боку дороги назустріч транспорту.
  • Не дозволяйте дітям грати з м’ячем поблизу дороги.

Ви – активні помічники педагогів у формуванні в школярів дисциплінованої поведінки на вулиці. Тож помагайте зробити все можливе,щоб захистити дітей від нещасних випадків на дорогах!

ВІдкрити матеріали: "Пам'ятка для батьків", "Запобігання дитячого травматизму", "Поводження з вибухонебезпечними предметами", "Убезпечення від наркозалежності"

«  Вересень 2017  »