Середа, 22.11.2017, 06:53

ПРО КАФЕДРУ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Як би не мінялося суспільство, як би далеко не йшло воно в своєму розвитку, без учителя воно ніколи не обійдеться. Школа завжди була і залишиться таким місцем, де  не лише навчають різних предметів, а  й формують  характер та світогляд особистості. Але найважливішим явищем у школі, живим прикладом для учня є сам вчитель.

Методична комісія вчителів іноземної мови – одна з найбільших у школі. Варто зауважити, працюють тут і люди з великим педагогічним стажем та досвідом роботи, і молоді вчителі, що тільки розпочинають свою педагогічну кар’єру. Кожен із них працює за покликанням і володіє такими якостями як терпіння, інтелігентність, освіченість, тактовність, уважність, мобільність, ерудованість та стресовитривалість. Крім того у кожного своє почуття стилю, смаку, міри, хороший  рівень  володіння сучасними  технічними засобами та обізнаність з освітніми новинками.

Очолює МК – Смоляр Ірина Зіновіївна, учитель вищої категорії, старший учитель. Її учні – переможці міських та учасники обласних олімпіад. А у 2011р. учениця О.Соколова – переможець Всеукраїнської олімпіади.

Багато років життя вчителів  Бочанової З.М. та Чичилінської Т.М. пов’язані з нашою школою, адже вони не тільки працюють тут, а й навчались колись. У свій час здобули хороші знання, педагогічну освіту та повернулись назад у рідну школу. Тетяна Миколаївна є прихильником комунікативного методу навчання англійської мови та практичного використання здобутих знань у повсякденних життєвих ситуаціях. Бочанова Зоя Миколаївна працює в класах з поглибленим вивченням англ. мови, досконало володіє  формами та методами ведення уроку, забезпечує глибокі та міцні знання, які учні демонструють і на відкритих уроках, і на олімпіадах різного рівня.

Вчителі Сидорчук Т.О., Берладіна Л.В., Матулка В.М., Лященко І.В. у своїй роботі керуються такими принципами навчання як систематичність і послідовність, самостійність та активність. Завдяки тому, що вони намагаються створити на кожному уроці ситуацію успіху, школярі виявляють неабиякий інтерес до предмета.  Ці педагоги  завжди прагнуть знайти індивідуальний підхід до учня, бо кожна дитина має свій неперевершений та дивовижний талант від природи, а головне завдання  вчителя - допомогти розкритись його здібностям.

Целіщева О.О.-  енергійна та емоційна, активна та з почуттям гумору. Вона вміє знайти з учнями спільну мову, зацікавити та переконати. Школярі молодших класів з нетерпінням чекають уроків англійської мови, на яких Олена Олександрівна ділиться з ними своїми знаннями.

Молоді педагоги, що тільки розпочинають свій педагогічний шлях – Лакодей О.Ю., Калініна А.О., Панасюк О.В. – це наш творчий потенціал. Вони переймають досвід старших колег, прагнуть вносити свої нові конструктивні ідеї в роботу, активно працюють над вирішенням навчально-виховних проблем.

Мазурок М.П. ще школяркою захопилась своїм  предметом завдяки вчителям, які майстерно навчали. А зараз  пишається  колишніми учнями, випускниками школи, які обрали таку ж професію. Свій багатий досвід передає молодій колезі, Марусіч М.В. -  енергійний, творчий педагог. Вона бачить головною метою навчання розвиток здібностей учнів та використання ними іноземної мови як інструменту у діалозі культур світу.

Методична комісія вчителів іноземної мови живе за принципом «Збиратися разом – це початок, триматися разом – це прогрес, працювати разом – це успіх».

Ірина Зіновіївна Смоляр

«  Листопад 2017  »